péče o pacienta

PROFIL

Vítejte na stránkách ordinace zubního lékaře MUDr. Igora Rokyty. Rádi bychom Vám tímto přiblížili stomatologické služby, které poskytujeme svým pacientům.

 

VIZE, CÍLE, PŘÍSTUP K PACIENTŮM

Naše ordinace se orientuje na moderní, kvalitní, šetrnou a pacientsky příjemnou stomatologii. Naším cílem je seznámit pacienty s původem vzniku problémů v dutině ústní, předcházení těmto stavům a samozřejmě jejich léčba. Strach ze zubařů a zubního ošetření je hluboce zakořeněný v mnoha myslích. Jedním z našich dalších cílů je odbourat tento strach a ze stresujícího zážitku udělat zážitek nestresující.

Jelikož nás zuby a obtíže s nimi provází celý život, nemůžeme a nechceme z naší péče vyjmout žádnou věkovou skupinu a staráme se pečlivě jak o zoubky Vašich dětí, tak o zuby dospělých a seniorů.

CURRICULUM VITAE VE ZKRATCE

Po ukončení studia na Gymnáziu v Uherském Hradišti jsem vystudoval Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. V průběhu studií jsem získával znalosti, hlavně v oboru stomatochirurgie a zúčastnil se Studentské vědecké odborné činnosti(SVOČ) na téma implantátů. Po dokončení studíí jsem zamířil za prohloubením teoretických i praktických zkušeností do Ostravy a blízkého okolí, kde jsem působil jako lékař v soukromé zubní ordinaci, která byla zaměřena kromě záchovné stomatologie na parodontologii a stomatochirurgii. Zároveň jsem působil také jako vyučující na Vyšší zdravotnické škole ve Vítkovicích. Během svého profesního působení jsem absolvoval nesčetné odborné kurzy a stáže a jsem zařazen v postgraduálním, celoživotním vzdělávacím programu.